ANASAYFA » HAKKIMIZDA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

    GENEL MÜDÜRÜMÜZDEN;

   Zemir  inşaat  yılların verdiği tecrübeyle sağladığı birikimlerini profesyonel olarak yaşatmak ve geliştirmek amacıyla 2013 yılından itibaren kalite ve güvenlik temelinde şirketleşme yoluna giderek hızlı büyümesini gerçekleştirmiştir. Genç yetenekli ve aynı zamanda da tecrübeli insanlardan oluşan, işini severek yapan çok büyük bir ekip  firmasıdır.

  Zemir İnşaat olarak inşaat sektörüne girdiğimizde kendimize şunu sorduk; bu alanda faaliyet gösteren yüzlerce firmanın olduğu ve bizim onlardan farkımızın olmasının gerektiğini düşündük ve aşağıdaki 4 kriteri kendimize ilke edindik.

 1- İŞ GÜVENLİĞİ;
            İnşaat sektöründe işin mutfağından geldiğimiz için çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği diğer tüm maddi ve manevi kazanç ve çıkarlarımızdan  üstün olduğu farkındalığıyla  hareket ettik. Bunu sözde bırakmayıp iş sağlığı ve güvenliği için hiçbir  eğitim ve iş kaybından kaçmaksızın çalıştık ve  ‘bana bir şey olmaz ‘ cümlesini Zemir İnşaat çalışma sahasında çıkardık, bu politikamızın sonucu olarak iş sağlığı ve güvenliği firmalarından defalarca teşekkür belgesi aldık..

 2- ALINTERİNİN ÖNEMİ;
      Her firma kurulduğunda kendi sektöründe büyümek için var gücüyle çalışır, bizde öyle yaptık fakat bir farkla bizim ilk önceliğimiz beraber çalıştığımız arkadaşlarımızın emeğinin karşılığını zamanında almalarıydı ve bunu tam anlamıyla başarmanın haklı huzuru içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 3- İŞİN KALİTESİ
      Özellikle betonarme kısmının (bina taşıyıcı iskeleti) bir binanın en hayati kısmı olduğunu bilmekteyiz bu nedenle yaptığımız imalatı bir an önce idare kontrolüne teslim etmek yerine kendi teknik personellerimizle içimize sinmesi gerektiğini düşünerek imalatın her safhasından beton dökümünde kadar birebir kontrol edip vicdanen rahat bir şekilde sahadan ayrılmaktayız. Çalıştığımız yüklenici firmaların da bu konudaki memnuniyetleri bizim daha titiz çalışmamızı sağlamıştır.

 4- İŞ SÜRESİ;
     Üstlendiğimiz bütün projeleri verilen sürenin %70-75 civarında kullanarak işimizi alnımızın akıyla teslim ettik. Böylece yüklenicinin bizden sonraki imalatlarında elini güçlendirdik buda bizi diğer projelerinde gönül rahatlığıyla tercih etmelerine neden oldu.
 
Son olarak bizi sürekli denetleyip kendimizi geliştirmemize vesile olan çalıştığımız  yüklenici firmalara, Hukuk Danışmalığımıza, Mali Müşavirimize ve Ekibine, İstanbul da Yapsat İşlerini takip eden ekibimize ve Teknik Danışmanlarımıza ve işini özverili bir şekilde yapan çalışma arkadaşlarıma teşekkür eder, yeni projelerde görüşmek dileğiyle hoşçakalın.